نرم افزار برنامه حسابداری در دبی

نرم افزار حسابداری آیگرین

نرم افزار حسابداری جهت مشاغل در امارات متحده عربی و همچنین شهر دبی بسیار زیاد هستند و از شرکت های نرم افزاری از کانادا، آمریکا، استرالیا و … در بازار نرم افزار و کامپیوتر دبی موجود می باشند. اما، اکثریت ایرانیان مقیم امارات و به خصوص مقیم دبی، مشکل تفاوت استانداردهای حسابداری بین بازار ایران و امارات را دارند. برنامه حسابداری آیگرین به زبان انگلیسی اما جهت استفاده فارسی زبانان و ایرانیان مقیم خارج از کشور طراحی شده است. همچنین آموزش آن در امارات متحده عربی توسط متخصص فارسی زبان خواهد بود.

مشخصات نرم افزار برنامه حسابداری آیگرین

طراحی و برنامه نویسی این نرم افزار حسابداری بر مبنای قوانین اداره اقتصادی و بازرگانی امارات متحده و مستقر در دبی، انجام شده است.زبان برنامه نویسی و دیتا سرور این نرم افزار بر مبنای رقابت با دیگر برنامه های حسابداری موجود در بازار دبی انتخاب شده است و تقریبا آخرین و قوی ترین پلتفرم طراحی نرم افزار جهت سیستم عامل ویندوز می باشد. همچنین بر مبنای سال 2022 و موجود شدن نسخه های پیشرفته به زودی امکان ارائه نسخه های قابل اجرا جهت کامپیوترهای مکینتاش و مک بوک خواهد بود. در یک نگاه و جمع بندی امکانات برنامه حسابداری آیگرین طبق لیست زیر خواهد بود:

 • ارزهای مختلف و تعریف نرخ تبدیل هر ارز به دیگر ارزها
 • چند کاربری و امکان تعریف کاربران با امکان دسترسی مختلف
 • امکان خروجی تمامی گزارشات به فایل پی دی اف، اکسل و مایکروسافت آفیس
 • تعریف محل ایجاد اطلاعات حسابداری روی کامپیوتر محلی، شبکه کامپیوتری شرمت و یا سرور آنلاین جهت دسترسی اطلاعات از همه جا
 • تعریف تصور کالا و امکان بزرگنمایی آن و چاپ در فاکتور فروش
 • جستجوی حساب ها و نام کالا مطابق با روش سرچ گوگل جهت راحتی بیشتر
 • تعریف نامحدود دفاتر مالی کاملا مستقل در یک نصب نرم افزار
 • پشتیبانی خودکار و بازیابی راحت آن
 • تنظیم فایل عکس سربرگ و چاپ آن در فاکتور
 • امکان انتخاب زبان های دیگر و تعریف واژه های طبق نیاز استفاده کننده (حتی زبان فارسی)
 • چاپ در 4 سایز مختلف فیش، A5 و A4
 • امکان صدور فاکتور فروش فوری با دستگاه بارکد اسکنر و چاپ لیبل قیمت فروش (با قیمت خرید کد شده)

به طور خلاصه انواع سند قابل ثبت توسط برنامه حسابداری آیگرین شامل موارد زیر می باشد:

فاکتور فروش، فاکتور خرید نقدی و اعتباری، دریافت و پرداخت وجه نقد، ثبت هزینه ها، ثبت موجودی اولیه کالا، ثبت سند حسابداری دوبل، تعریف حساب ها در چارت درختی، گزارش سود و زیان و مالیات بر فروش، گزارش کمیسیون فروشندگان، گزارش گردش حساب مشتریان و فروشندگان (ساپلایرها)

نرم افزار حسابداری فروشگاه گوشی موبایل جهت دبی

نرم افزار حسابداری مناسب فروشگاه موبایل

این نرم افزار حسابداری با امکان ثبت شماره سریال (IMEI)، پارت نامبر گوشی های موبایل و همچنین ثبت زمان شروع گارانتی مناسب فروشگاه های موبایل و تلفن همراه در دبی و امارات متحده عربی می باشند. همچنین با امکان ثبت تصویر تلفن همراه در هر دریف فاکتور فروش شما می توانید وضعیت فیزیکی تلفن موبایل را در هنگام فروش ثبت کنید تا در مراجعه بعد مشتری نسبت به تغییرات آن و امکان تعمیر غیر مجاز اطلاع پیدا کنید.

گزارش موبایل های موجود

این نصویر نمونه گزارش لیست گوشی های تلفن موبایل های موجود با نماش شماره سریال IMEI هر گوشی می باشد. شما به راحتی با چاپ این گزارش می توایند بارکد آن را اسکن کرده و در ثبت فاکتور فروش استفاده کنید.

نرم افزار حسابداری مناسب فروشگاه سوپر مارکت

نرم افزار حسابداری مناسب سوپر مارکت با امکان ثبت فاکتور فروش با دستگاه بارکد خوان و استفاده از صحفه فرمان بارکد، بدون نیاز به استفاده از کیبرد کمترین فضا از میز فروش استفاده می شود.

نرم افزار حسابداری مناسب رستوران

آنچه در برنامه حسابداری رستوران مهم می باشد امکان ثبت سفارش غذا ، ثبت زمان سفارش غذا و آلارم مدت تحویل سفارش می باشد تا مشتری بدون صرف غذا رستوران را ترک نکند و همچنین کنترل حجم مواد اولیه در انبار و آلارم خرید مواد اولیه قبل از اتمام آنها.

برنامه حسابداری مناسب فروشگاه های بزرگ با چندین کامپیوتر شبکه

در فروشگاه های بزرگ ثبت همزمان فاکتورهای فروش توسط دستگاه بارکد خوان و با سرعت بالا  بسیار مهم می باشد و بعلاوه پایگاه داده اطلاعات حسابداری حتما باید از بهترین و امن ترین پلات فرم باشد.  نرم افزار حسابداری مخصوص فروشگاه های بزرگ این گروه امکان اتصال به صندوق فروشگاهی را نیز دارد.

برنامه حسابداری مناسب فروشگاه ها و شرکت های دبی با چندین شعبه با فاصله زیاد

نرم افزار حسابداری آنلاین با تنظیم سرور مرکزی اصلاعات حسابداری و امکان ارتباط چند ایستگاه کاری و ثبت همزمان فاکتور فروش، خرید، انبار گردانی و کنترل موجودی انبار مرکزی و انبار هر فروشگاه به طور جداگانه

برنامه حسابداری آیگرین مخصوص ایرانیان مقیم دبی و امارات متحده عربی

دانلود نرم افزار حسابداری آیگرین

جهت دریافت (دانلود) و نصب برنامه حسابداری آیگرین به سایت زیر مراجعه کنید و براحتی آن را دانلود و نصب کنید.

www.igreensoftware.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.